2016/2017 õa

• Aruküla Motokross 2016  Ranar 3.koht
  • Kehra Keskkooli piirkondlik mälumäng
  • Maakonna rahvastepalli võistlused
  • Keila Swimclub Sügisvõistlus Kirsika 50 m vabaltujumine- 10. koht, 50 m rinnuliujumine- 7. koht Helmi- Marie 50 m vabaltujumine- 32. koht, 50 m rinnuliujumine- 19. koht
  • Harjumaa koolide rahvastepalli võistlused
  • EUL ujumise noortesari I etapp Kirsika ( 50 m vabaltujumine 21. koht, 50 m rinnuliujumine 16. koht)
  • Harjumaa koolide meistrivõistluste alagrupiturniirid korvpallis
  • Kehra rahvastepalli võistlus
  • ujumisvõistlus Kõik Meie Pardikesi I etapp
  • Kehra rahvastepalli võistlus
  • Kehra Gümnaasiumis piirkondlik mälumäng
  • Kuusalu lahtised meistrivõistlused Kirsika  (50 m delfiini 2. koht, 50 m rinnuli 3. koht, 50 m vabaltujumine 3. koht, 100 m kompleksujumine 4. koht)
  • Lauluvõistlus “Jõulutähed” Ülenurmel
  • Inglise keele viktoriin Saku Gümnaasiumis
  • Üleriigiline lauluvõistlus “Solistica„
  • Keilas harjuspordi ujumisvõistlused
  • Kuni 18-aastaste noorte Eesti meistrivõistlused koroona üksikmängus Piia-Liis (1. koht)
  • 2.-4. klasside poiste joonistuspäev
  • Piirkondlik mälumäng 8.-9. klass
  • 2.-4. klasside tüdrukute joonistuspäev
  • Koolidevahelised teatesuusatamisvõistlused  4.-6. klass
  • Harjumaa koolide 7.-9. kl poiste võrkpallimeistrivõistlused
  • Üleriigilise inimeseõpetuse olümpiaadi Harjumaa voor 5.-8. klassi õpilastele
  • Noormeeste võrkpallivõistlused Kiilis
  • Geograafia II teemapäev 8. klassi õpilastele Sakus (1. koht) Britta, Andre, Marten
  • ´Nuputa piirkonnavoor 5.-7. klass
  • Raasiku valla 25. aastapäevale pühendatud valla loomevõistlus 2. klass (Martin  1. koht joonistamises, eripreemia Jandro 3. koht joonistamises), 4. klass (Marta Marie, 1. koht luulevõistlusel), 5. klass (Kertu 2. koht luulevõistlusel) 6. klass, Seth Anderson
  • Fotojaht Raasikul
  • Võrkpallivõistlus Kiilis
  • Kunstiolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor
  • 5.-9. klasside mälumäng Arukülas.
  • Rae valla lahtised MV ujumises Kirsika (50 m vabalt 3. koht, selili 4. koht)
  • Koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus
  • Keila Swimclub kevadvõistlus
  • Kirsika (50 m vabalt 7. koht, 50 m rinnuli 4. koht), Helmi (50 m vabalt 23. koht, 50 m rinnuli 18. koht)
  • Matemaatikavõistlus “Känguru„
  • Matetalgud 2017
  • Üle-eestiline kirjandusviktoriin
  • Jalgpallivõistlus Lillekülas
  • Klassiväljakutse 2017
  • Tallinna Vabariiklik jalgpalli finaal
  • Eesti laste ja noorte keraamikakonkurss Savisellid- 7
  • NS EUL III etapp Kirsika (100 m rinnuli 17. koht, 200 m kompleksujumine 18. koht
  • Raasiku valla Laululaps 2017 Helmi-Marie (1. koht), Jennifer (eripreemia), Kristjan, Liis (1. koht), Loo, Marta Marie, Mattias Erik, Meribel, Saara (eripreemia)
  • Jõelähtme Laululaps 2017 Darja (2. koht), Sille, Berta (1. koht), Karl-Erik, Hardi (3. koht), Karl Erik (eripreemia)
  • Murdmaajooks Kolgakülas
  • Kuusalu noorte kevad 2017 Kirsika (50 m vabalt 3. koht, 50 m selili 3. koht, 50 m rinnuli 4. koht)
  • Harjumaa Laululaps 2017 Helmi Marie (hea karakteriga esituse erioreemia) Darja, Liis (1. koht), Berta (südamliku esituse eripreemia)
  • Neptuni pidu Kosel 2.-4. klassile Helmi-Marie (25 m ujumises 2. koht), Markus (25 m ujumises 3. koht), Teatevõistluses 5. koht (Isabel, Markus, Helmi-Marie, Karl-Erik) Põhikoolide arvestuses 2. koht.
  • Korvpallivõistlus “Osavaim korvpallur” Kehras
  • Geograafia III teemapäev 8. klassi õpilastele
  • Vene keele maakondlik õpilasvõistlus 6.-7. kl vene kodukeelega õpilastele Eliza (1. koht)
  • Võistlus “Vigurvänt”