2010-2019

48. lend 2010

klassijuhataja Heli Karu

  1. Einmaa, Heleena
  2. Klimask, Guldar
  3. Lill, Kaidi
  4. Linkvist, Andreas
  5. Paenurm, Kätriin
  6. Reiman, Riido
  7. Reinike, Ott
  8. Saarum, Grete
  9. Traks, Kelly
  10. Vaatmann, Ervo
  11. Voolaid, Helena

 

49. LEND 2011

Klassijuhataja: Aet Jõesuu

  1. Lill, Kerli
  2. Linkvist, Greetel
  3. Metsmaa, Fred
  4. Mägi, Aivo
  5. Ojap, Karita
  6. Pragi, Janar
  7. Tiitso, Ander-Oliver

50. lend 2012

Klassijuhataja: Marju Kondratjev

  1. Golubeva, Snezanna
  2. Ilves, Lisbeth
  3. Jõesuu, Astrid
  4. Kassmann, Hardi
  5. Ojap, Salme
  6. Ojap, Linda
  7. Oksmann, Mart
  8. Oll, Rain
  9. Saare, Sander
  10. Saarva, Janar
  11. Sahk, Li-Ann
  12. Siimo, Triin
  13. Suits, Jaanika
  14. Torim, Riina
  15. Voolaid, Raimond

51. lend 2013

Klassijuhataja: Kristjan Lemberg

  1. Dzestelov, Andres
  2. Eelmaa, Jan
  3. Järvemaa, Oskar-Ruben
  4. Järvet, Kelly
  5. Kibus, Merit
  6. Kibus, Merten
  7. Leinassaar, Taavi
  8. Luik, Liisi     tunnustatud raamatuga
  9. Luus, Mikk   tunnustatud raamatuga
  10. Maripuu, Hedi
  11. Nugis, Glen     tunnustatud raamatuga
  12. Ojap, Marten
  13. Pipar, Adele
  14. Pärg, Martti
  15. Riiberg, Herol
  16. Tamm, Karl-Raimond
  17. Tiitso, Arno-Maron
  18. Vaatmaa, Leiu   lõputunnistus kiitusega;
    tunnustatud raamatuga
  19. Vaher, Pille

52. lend 2014

Klassijuhataja: Olesja Balandina

  1. Bach, Hele-Riin
  2. Jaasma, Jaanika
  3. Juksaar, Keith
  4. Järs.Elena
  5. Kuusik, Hendri
  6. Loos, Elis
  7. Nahkor, Kristina
  8. Puumets, Sofja
  9. Saare, Sandra
  10. Sikut, Norman Mattias
  11. Soosaar, Renno
  12. Teder, Robert
  13. Vaiksaar, Klen

53. lend 2015

Klassijuhataja: Tiia Toom

  1. Arike Andreas
  2. Bach Gerli
  3. Haalen Gert
  4. Jaansalu Morris
  5. Järvemaa Arnold – Gregori
  6. Kukk Kert
  7. Kuuskaru Andreas
  8. Luus Mait
  9. Reiser, Renata
  10. Riiberg Heleen
  11. Räbin, Kristjan
  12. Sepp Andra
  13. Siimo, Tiit
  14. Sildvee Marta Leena
  15. Torim Anneli
  16. Õunpuu Anette Isabel

54. lend 2016

Klassijuhataja: Aet Jõesuu

  1. Eerik, Andreas
  2. Eesalu, Ardo
  3. Heide,Merilin
  4. Henn, Silver
  5. Keso, Helina
  6. Koppel, Georg
  7. Mägi, Merlin – LÕPETAS KIITUSEGA
  8. Oll,Roland
  9. Reimann, Rea-Mi
  10. Ristain, Rando
  11. Seeder, Evert
  12. Siimo, Peedu
  13. Tammsoo, Criste

55. lend 2017

Klassijuhataja: Laur Leetjõe

  1. Ehatäht, Hendrik
  2. Kalvet, Martin
  3. Karu, Karoliine
  4. Kriitberg, Jako – LÕPETAS KIITUSEGA
  5. Kukk, Kristel – LÕPETAS KIITUSEGA
  6. Köönverk, Nele
  7. Leiter, Jaanika
  8. Otsalt, Nele – LÕPETAS KIITUSEGA
  9. Riismaa, Kenno