Osavõtt üritustest

2016 / 2017 õppeaasta

AEG 

ÜRITUS 

OSALEJAD JUHENDAJA
13.09.2016 Raasiku Harjumaa koolide jalgpalli meistrivõistlused Aaro, Egor, Mayro, Karl, Aleksandr, Egert, Oliver, Kevin, Aleksandr, Hardi, Hendrik, Martin, Kenno, Rander, Artur, Marten, Nick  õp Heiko Kraubner
16.09.2016 Staadioni teatejooksude võistlus Kosel  Berta, Nele, Maria, Karoliine, Hendrik, Rander, Martin, Andre, Artur, Marten, Meribel, Paula, Helerin, Kirsika, Marta-Marie, Aleksandr B, Egert, Karl, Karl Erik, Oskar, Kevin, Armin, Hardi, Egor, Mayro, Aaro, Birgit, Liis, Carolin, Lisette, Marianne, Marianna, Kristel  õp Tiia Kroonmäe
9.10.2016 Aruküla Motokross 2016 Ranar (3. koht)  
13.10.2016 Kehra Keskkooli piirkondlik mälumäng Britta, Seth, Artur, Liis, Kristel, Karoliine, Nele, Hendrik  õp Laur Leetjõe
17.10.2016 Maakonna rahvastepalli võistlused  Meribel, Marta-Marie, Sandra, Darja, Kadri-Ann, Hanna-Maria, Kirsika, Mia-Liis, Kertu õp Tiia Kroonmäe
18.10.2016 Keila Swimclub Sügisvõistlus

Kirsika 50 m vabaltujumine- 10. koht, 50 m rinnuliujumine- 7. koht

Helmi- Marie 50 m vabaltujumine- 32. koht, 50 m rinnuliujumine- 19. koht

 
1.11.2016 Harjumaa koolide rahvastepalli võistlused Egert, Janar, Karl, Oliver, Aleksandr, Tom-Gabriel, Karl-Erik, Karl-Johannes, Kevin õp Tiia Kroonmäe
5.11.2016 EUL ujumise noortesari I etapp

Kirsika ( 50 m vabaltujumine 21. koht, 50 m rinnuliujumine 16. koht)

 
10.11.2016 Harjumaa koolide meistrivõistluste alagrupiturniirid korvpallis Martin, Hendrik, Marten, Rander, Kenno õp Heiko Kraubner
11.11.2016 Kehra rahvastepalli võistlus Jennifer, Karmen, Anna-Liisa, Helerin, Jette, Eleen, Britta, Karola, Mille-Sofie õp Tiia Kroonmäe
13.11.2016 ujumisvõistlus Kõik Meie Pardikesi I etapp Helmi (50 m vabaltujumine 38. koht, 50 m rinnuliujumine 31. koht)  
17.11.2016 Kehra rahvastepalli võistlus Rudi, Oskar, Sebastian, Marten, Jandro, Patrick, Mattias, Johan, Timo-Alen  õp Tiia Kroonmäe
17.11.2016 Kehra Gümnaasiumis piirkondlik mälumäng Liis, Andre, Britta, Seth, Kristel, Nele, Hendrik, Jako õp Raivo Napp
26.11.2016  Kuusalu lahtised meistrivõistlused Kirsika  (50 m delfiini 2. koht, 50 m rinnuli 3. koht, 50 m vabaltujumine 3. koht, 100 m kompleksujumine 4. koht)  
26.11.2016 Lauluvõistlus "Jõulutähed" Ülenurmel 

Darja, Berta, Liis

õp. Heli Karu
1.12.2016 Inglise keele viktoriin Saku Gümnaasiumis Nele, Jako, Kristel õp Tiia Toom
nov.2016-jaan 2017 Üleriigiline lauluvõistlus "Solistica" eelvoor (demovoor) Karl-Erik, Darja, Liis, Berta. finalist Berta õp. Heli Karu
2.12.2016 Keilas harjuspordi ujumisvõistlused Helmi, Isabel, Kirsika, Oskar, Rudi, Markus, Karl-Erik, Sandra B.  õp Tiia Kroonmäe
4.12.2016 Kuni 18-aastaste noorte Eesti meistrivõistlused koroona üksikmängus   Piia-Liis (1. koht)  
18.01.2017 2.-4. klasside poiste joonistuspäev Jandro, Carl-Kevin, Georg Erich õp Mari-Liis Kraubner, Piret Kangur, Marju Kondratjeva
20.01.2017 Piirkondlik mälumäng 8.-9. klass Britta, Berta, Seth, Andre, Jako, Nele K, Nele O, Kristel õp Laur Leetjõe
26.01.2017 2.-4. klasside tüdrukute joonistuspäev Sandra, Helmi-Marie, Isabel õp Mari-Liis Kraubner, Piret Kangur, Marju Kondratjeva 
27.01.2017 Koolidevahelised teatesuusatamisvõistlused  4.-6. klass Kirsika, Sandra B, Kadri-Ann, Darja, Gregor, Markus, Kevin, Rasmus, Liis, Birgit, Kirke, Hanna Veronika õp Tiia Kroonmäe
2.02. 2017 Harjumaa koolide 7.-9. kl poiste võrkpallimeistrivõistlused Hendrik, Martin, Rander, Artur, Marten, Hardi, Romet, Ranar õp. Heiko Kraubner
4.02. 2017 Eesti Ujumisliidu NS II etapp 200 m kompleksujumine 8. koht, 50 m vabaltujumine 36. koht  
15.02.2017 Üleriigilise inimeseõpetuse olümpiaadi Harjumaa voor 5.-8. klassi õpilastele Hanna Maria, Kertu, Kirke, Hardi, Eliza, Liis, Britta õp Eha Pukk
15.02.2017 Noormeeste võrkpallivõistlused Kiilis Karl Erik, Kevin, Aleksandr, Oliver, Mayro  10. koht õp Heiko Kraubner
16.02.2017 Geograafia II teemapäev 8. klassi õpilastele Sakus

(1. koht) Britta, Andre, Marten

õp Merike Leetjõe
16.02.2017 3. klassi õpioskuste päev Sauel Jandro, Oskar, Helerin õp Piret Kangur
16.02.2017 Nuputa piirkonnavoor 5.-7. klass Hardi, Marianne, Lisette Anabel, Hanna Maria, Mia-Liis, Mayro, Kirke õp Olesja Balandina
17.02.2017 Raasiku valla 25. aastapäevale pühendatud valla loomevõistlus 2. klass (Martin 2. 1. koht joonistamises, eripreemia Jandro 3. koht joonistamises), 3. klass, 4. klass (Marta Marie, 1. koht luulevõistlusel), 5. klass (Kertu 2. koht luulevõistlusel) 6. klass, Seth Anderson õp M-L. Kraubner, P. Kangur, K. Arandi, A. Jõesuu
28.02.2017 Fotojaht Raasikul Britta, Kert, Kirke, Hanna Veronika, Marta Marie, Liis auhinnaline kohta), Rasmus (auhinnaline koht), Georg Rasmus, Andra (auhinnaline koht), Lisette Anabel  
2.03.2017 Võrkpallivõistlus Kiilis Meribel, Marta-Maria, Kadri-Ann, Kirsika, Kertu, Mia-Liis, Darja õp Tiia Kroonmäe
4.03.2017

Kunstiolümpiaadi

Harjumaa piirkonnavoor

Jaanika õp Marju Kondratjev
8.03.2017 5.-9. klasside mälumäng Arukülas.  Egert, Janar, Hanna Maria, Kertu, Mayro, Hanna Veronika, Kirke, Anna P., Andra, Lisette Anabel, Marianne, Hardi, Britta. Liis, Andre, Marten, Karoliine, Hendrik, Kristel, Jako  
9.03.2017 Rae valla lahtised MV ujumises Kirsika (50 m vabalt 3. koht, selili 4. koht)  
10.03.2017 Matemaatikaolümpiaad Sakus Miia-Liis, Darja, Kirke, Markus õp Olesja Balandina
14.03.2017 Koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus Andra, Aleksandr, Eliza, Kadri-Ann, Artur, Rander, Kevin, Martin, Oskar, Kirsika, Nele, Marianne, Armin, Andre, Mayro, Hardi, Piia-Liis, Maria, Meribel, Karl-Erik, Lisette Anabel õp Tiia Kroonmäe
14.03.2017 Keila Swimclub kevadvõistlus Kirsika (50 m vabalt 7. koht, 50 m rinnuli 4. koht), Helmi (50 m vabalt 23. koht, 50 m rinnuli 18. koht)  
16.03.2017  Matemaatikavõistlus "Känguru" Kreetel. Luka, Marten, Johan-Eric, Emma, Markus, Oskar, Isabel, Kregor, Kert, Helerin, Sindra Stina, Mayro, Kirke, Mia-Liis, Hanna Maria, Darja, Janar, Hardi, Marianne, Britta, Lisette Anabel, Eliza õp. Merli Seli, Mari_liis Kraubner, Piret Kangur, Katrin Arandi, Olesja Balandina
6.02-7.04. 2017 Matetalgud 2017 1.-4. klass õp. Merli Seli, Mari-Liis Kraubner, Piret Kangur, Katrin Arandi
29.03.2017 Üle-eestiline kirjandusviktoriin Rasmus, Markus, Jandro  
30.03.2017 Jalgpallivõistlus Lillekülas Oliver, Aleksandr, Egert, Karl-Erik, Janar, Timo-Gabriel, Karl, Meribel, Marta-Marie, Marta, Mia-Liis, Oskar, Jako, Patrick, Kristjan, Luka, Artur, Mattias, Mille-Sofie, Jennifer, Anna-Liisa, Timo-Alen, Johan-Eric, Timo, Helerin, Marten, Magnus õp. Rene Lill, Tiia Kroonmäe
3.-7.04.2017 Klassiväljakutse 2017 1. klass, 2. klass, 3. klass, 4. klass, 6. klass, 7. klass õp. Merli Seli, Mari-Liis Kraubner, Piret Kangur, Katrin Arandi, Heli Karu, Olesja Balandina, Angela Allik
6.04.2017 Tallinna Vabariiklik jalgpalli finaal

Kokkuvõttes 6.-7. koht

Meribel, Marta, Egert, Aleksandr, Karl, Janar, Oliver

õp. Anneli Torim
31.03-7.04.2017 Eesti laste ja noorte keraamikakonkurss Savisellid- 7 Piia-Liis, Marissabel, Elisabeth, Georg Rasmus, Martin, Jaanika, Kertu õp Marju Kondratjev
7.04.2017 NS EUL III etapp Kirsika (100 m rinnuli 17. koht, 200 m kompleksujumine 18. koht)  
8. 04. 2017 Raasiku valla Laululaps 2017 Andra, Gregor, Hanna Maria, Helmi-Marie (1. koht), Jennifer (eripreemia), Kristjan, Liis (1. koht), Loo, Marta Marie, Mattias Erik, Meribel, Saara (eripreemia)  õp. Heli Karu
9.04.2017 Jõelähtme Laululaps 2017 Darja (2. koht), Sille, Berta (1. koht), Karl-Erik, Hardi (3. koht), Karl Erik (eripreemia) õp. Heli Karu
20.04.2017 Murdmaajooks Kolgakülas

Kokkuvõtlikult 3. koht 

Britta, Maria, Marianna, Andre, Rander, Artur, Marianne, Carolin, Anna, Birgit, Liis, Armin, Hardi, Mayro, Ranar, Jette, Helerin, Aleksandr, Kristel, Meribel, Marta-Marie, Maria, Karl-Erik, Magnus, Tom Gabriel, Oskar, Jaanika, Raiko, Marten, Richard

õp. Tiia Kroonmäe, Heiko Kraubner
22.04.2017 Kuusalu noorte kevad 2017 Kirsika (50 m vabalt 3. koht, 50 m selili 3. koht, 50 m rinnuli 4. koht)  
21.-22.04.2017 Harjumaa Laululaps 2017

Helmi Marie (hea karakteriga esituse erioreemia)

Darja, Liis (1. koht), Berta (südamliku esituse eripreemia) 

õp. Heli Karu
25.04.2017 Neptuni pidu Kosel 2.-4. klassile Helmi-Marie (25 m ujumises 2. koht), Karl-Erik, Isabel, Markus (25 m ujumises 3. koht), Jennifer, Mattias, Patrick, Georg, Kreetel, Kristjan, Raili, Sebastian Tobias, Rudi, Kregor. Teatevõistluses 5. koht (Isabel, Markus, Helmi-Marie, Karl-Erik) õp. Tiia Kroonmäe
26.04.2017 Korvpallivõistlus "Osavaim korvpallur" Kehras

Põhikoolide arvestuses 2. koht.

Osalesid: Darja, Kadri Ann, Kirsika, Meribel, Marta-Marie, Egert, Oliver, Aleksandr, Karl Erik, Tom Gabriel, Kirke, Helena Maria, Eva Marta, Marianne, Andra, Lisette-Anabel, Hanna-Maria

õp. Tiia Kroonmäe
26.04.2017 Geograafia III teemapäev 8. klassi õpilastele Britta, Marten, Andre õp. Merike Leetjõe
3.05.2017 Vene keele maakondlik õpilasvõistlus 6.-7. kl vene kodukeelega õpilastele  Eliza (1. koht), Anna  õp. Svetlana Tamkõrv
11.05.2017 Võistlus "Vigurvänt"  Jandro, Kregor, Loo, Helmi-Marie   
11.05. 2017 Piirkondlik mälumäng 4. voor

(1. koht) Liis, Seth, Nele, Kristel, Jako, Karoliine, Maria, Marianna

õp. Laur Leetjõe
       

 

You are here: Home Huvitegevus Osavõtt õpilasüritustest